Felhasználók listája

We received
page views since 2005. július

Zenészek: Victoria felszarvazta Beckhamet

Victoria Beckham Miközben a híradások zöme David Beckham szerelmi viszonyairól szól, a háttérben asszonykája, Victoria sem unatkozik, hiszen már sokszor felszarvazta focista férjét... >>>

Miközben a híradások zöme David Beckham szerelmi viszonyairól szól, a háttérben asszonykája, Victoria sem unatkozik, hiszen már sokszor felszarvazta focista férjét. Victoria legújabb hódítása a Burberry divatcég tervezője, Christopher Bailey. Victoria Beckham
Nem hiába töltött annyi időt a divatbemutatókon Victoria Beckham, az egykori Spice Girl ugyanis meghódította azon kevés tervezők egyikék, akik nem a saját nemükhöz vonzódnak. Beckhamnét Londonban kapták lencsevégre a Burberry világcég fiatal és igen jóképű tervezőjével, Christopher Bailey-vel. A férfi meghitten Victoria vállára tette a kezét, amikor meglátta az étterem előtt várakozó fotósokat, az intim mozdulat sokaknak szemet szúrt. Beckhamné később azzal védekezett, hogy Christopher csupán a barátja, és új, rövid frizuráját akarta bemutatni a világnak, azért mentek el együtt kettesben vacsorázni. Csakhogy barátai szerint nem ez az igazság.

- Victoria sokszor magányos David mellett, szüksége van néha egy kis flörtre, szexuális kalandra. Soha nem hagyja ő el Davidet, csupán olykor-olykor elkalandozik - mesélte Victoria egyik barátnője. Tény: nem ez volt Beckhamné első félrelépése. Testőréhez fűződő viszonyát már kiteregették a brit lapok, de egy fiatal férfival jelent meg Elton John esküvőjén is, aki állítlag szintén a szexpartnere volt. Sőt, Robbie Williams is azt állította egyszer, hogy lefeküdt Victoriával, miközben az asszony már Beckham felesége volt.

Szines Bulvár

Nickname

Password

Don't have an account yet? You can create one. As a registered user you have some advantages like theme manager, comments configuration and post comments with your name.

Related Links
· More about Híreink
· News by Tucsi

Most read story about Híreink:

Average Score: 3.35
Votes: 14

Please take a second and vote for this article:

Excellent
Very Good
Good
Regular
Bad

Options

Printer Friendly Printer Friendly

Sorry, Comments are not available for this article.