WYW Linkek - Tematikus linkgyűjtemények. Szerkessz Te is egy WYW oldalt!

Zenészek: Takáts Tamás csúnyán leszólja Győzikét!

Takáts Tamás Takáts Tamás énekes szerint a Győzike-show-t nem más, mint a rasszizmust táplálja, és mint mondta addig amíg "ilyen" emberek érvényesülhetnek, mint Győzike, addig nem lesz szükség igazi műveltségre.>>>

Az énekes a minap kifejtette, hogy a show azt szuggerálja az emberekbe, hogy az érvényesüléshez nincs szükség műveltségre és tudásra, hiszen akár az olyan személyek is meggazdagodhatnak, mint a showman. - írja a Napi ász.

- "Az emberek szórakozni szeretnének, de beérik a gagyival. Régtől nem láthatunk már igazán értelmes filmeket, hiszen a csatornák azt a műsort sugározzák, amit várhatóan sokan megtekintenek majd. Az mindegy lehet, hogy az emberek rajongásból, vagy az utálat táplálta kíváncsiságból merednek a képernyőre" - nyilatkozta
Takáts Tamás.

Az énekes szerint az emberek többsége nem tudja elfogadni, hogy valaki például kétmillió forintért vesz magának egy ágyat.

Takáts Tamás

- "Maga Győzike sincs tisztában vele, hogy mennyire veszélyes a műsora. A show-ja ugyanis rasszista indulatokat kelt! Műsora a tudatlanságot emeli fel, és elhiteti a társdalommal, hogy nem kell tanulni, hiszen a showman is úri módon él" – monda végül.

ma.hu