Video-DVD-Centrum, Mozi, DVD filmek naprakészen!

Pamela Anderson Pamela Denise Anderson
Született: 1967. július 1.>>>

Pamela Anderson Teljes neve: Pamela Denise Anderson
Született: 1967. július 1.
Születési helye: Ladysmith, British Columbia, Kanada
Szülei: Barry (bútorasztalos) és Carol Anderson (pincérnő)
Foglalkozása: Színésznő, modell
Magassága: 170 cm
Súlya: 52,5 kg
Méretei: 91 - 56 - 86
Szeme színe: Zöld
Tanulmányai: Középiskola
Férje: Tommy Lee (1995-98)
Gyermekei: Brandon (06.06.96), Dylan Jagger Lee (29.12.97)
Kedvenc száma: 11
 Pamela Denise Anderson Lee 1967.júlus 1-én, Ladysmith-ben, British Columbia-ban született. Már rivaldafénybe született, ugyanis ő volt az első bébi, aki Kanada századik születésnapján született. Születéséről cikkeztek a helyi lapok és a szülei, Barry és Carol pénzjutalmat is kaptak a kis Pamela születéséért.
   Mégy egy eset is reflektorfénybe helyezte Pamelát. Egy mesemondó est alkalmával üldögélt a könyvtárban, amikor egy fényképész kiszúrta őt 100 másik gyerek közül és lefotózta. A fotó akkora érdeklődést váltott ki, hogy kihelyezték British Columbia összes könyvtárában.
Pamela Anderson
 Meghökkentő módon, Lee serdülőkorában ugyanolyan volt, mint bármely átlagos tinédzser. Szeretett kosarazni és szaxofonozni. A középiskolában "Rubber Band" volt a beceneve, hajlékonysága és sportos alkata miatt. Az érettségi emlékkönyvbe 1985-ben azt írta, hogy "kaliforniai bombázó" szeretne lenni.
   A harmadik dolog, ami Lee-t az áttöréshez vezette a következő eset volt. Amikor egy profi focimeccsen szurkolt Vancouverben 1989-ben, megmutatták a kivetítővásznon egy Labatt sört reklámozó polóban, és a tömeg bevadult. Akkora hatást gyakorolt a tömegre, hogy a Labatt leszerződtette reklámhölgynek. Ő lett a cég "Blue Zone" lánya, s a szédítő külseje Kanada szerte megjelent a Labatt poszterein bárok és éttermek falán.
   A reklámkampány népszerűségének köszönhetően, Lee szerepelhetett a Playboy címlapján (ezután ő lett a Playboy magazin címlapján legtöbbet szereplő nő).
A Hef's magazinban való megjelenése indította el karrierjét, s hamarosan számos tv-sorozatban szerepelt. Kis szerepet kapott a Married With Children-ban, és Lisa szerepét játszotta a the Tool Time Girl on Home Improvement-ben. Ez utóbbinak köszönhetően válhatott vörös úszódresszes CJ Parker életmentővé a Baywatch sorozatban. David Hasselhoff tudta, hogy a nő kitűnő választás lesz a szerepre, mint ahogy azt is, hogy Angie Harmon tökéletesen megfelel a Baywatch Nights szerepeire. Lee és az általa megformált karakterek hittek az "Új gondolkodásmódban", amelyet Lee a skandináv nagyapjától örökölt.
   Mialatt a sorozatban Lee a strandon futkosott, kisebb filmszerepeket is kapott az alábbi filmekben: The Taking of Beverly Hills, Snapdragon, Raw Justice, és a The Evolution of Mr. E. Játszott a Mike Hammer c. sorozatban is.
Pamela Anderson
Tommy Lee és amela Anderson  1996-ban Lee megkapta élete első főszerepét a Barb Wire c. filmben, annak ellenére, hogy a menedzsere azt tanácsolta, hogy utasítsa vissza. Megszívlelhette volna a tanácsot, mivel a film nem volt egy kasszasiker.
   A legnagyobb publicitást kapott esemény Lee életében négy napi együttjárás utáni hirtelen "meglepetés"-esküvője volt a Motley Crue dobosával, Tommy Lee-vel. Bár Pamela az elején nagyon tartózkodó volt, Tommy követte őt Cancunig, ahol sikerült meghódítania a színésznő szívét és gyorsan össze is házasodtak a strandon. A menyasszony vékony bikinit, a férjjelölt úszónadrágot viselt, s a pár mindkét tagja tetoválást készített a másik nevével, ahelyett hogy jegygyűrűt cseréltek volna az oltár előtt.

Ettől a naptól fogva a Lee - házaspár harcos és problémás házassága a pletykapalapok fő témája volt. Pamela Lee legelterjedetbb és népszerűbb felvétele az volt, amelyen Tommy Lee-vel éppen szexuális aktust folytatnak. A házikészítésű videót 1995-ben lopták el otthonukból, és az interneten keresztül tették nyilvánossá. 1997-ben egy évvel első gyermekük, Brandon születése után, Pamela Lee válóperes keresetet adott be. De nem sokkal ezután megint összejöttek és egy évvel később megszületett második fiúk, Dylan. Tommy Lee és Pamela

A szőke bombázó volt a főszereplője a sikeres V.I.P., Több, mint testőr c. sorozatnak 1998 óta, s amikor éppen nem filmezik, akkor az állatok jogainak buzgó védelmezője. Pamela Lee másodszori válása közepén tart és két fia elhelyezéséért küzd. Nemrég együttlátták Marcus Shenkenberg, férfimodellel.

Filmjei:

• The Taking of Beverly Hills (1991)
  • Snapdragon (1993)
  • Jó zsaru, rossz zsaru (1994)
  • Meztelen lelkek (1995)
  • Barb Wire – A bosszúálló angyal (1996)
  • The Making of Bret Michaels (2002) (dokumentumfilm)
  • Scooby-Doo (2002)
  • Earthlings (2003) (dokumentumfilm)
  • Pauly Shore Is Dead (2003)
  • Horrorra akadva 3 (2003)
  • Pauly Shore is Dead (2004)