Video-DVD-Centrum, Mozi, DVD filmek naprakészen!
Gesztesinek új szerelme van

Gesztesi Károly  A színész nemrég boldogan újságolta, hogy új párkapcsolata van>>>

Liptai Claudia és Panna Gesztesi Károly végérvényesen túltette magát a Liptaival történt tavalyi szakításon. A színész nemrég boldogan újságolta, hogy új párkapcsolata van – írta a legnagyobb bulvár napilap, aminek munkatársai azt is kiderítették: Gesztesi a második feleségével, Nikolettel jött újra össze. Az asszony és két közös csemetéjük pedig már be is költözött a színész budakalászi otthonába. Persze, hiszen megismerkedni, randizni, házasodni, gyermeket nemzeni már nem igazán kellett, így egyből jöhetett az összebútorozás.
A színész olyannyira boldog, hogy már nem titkolja, hogy felmelegítette a bundáskenyeret Nikivel. A napilap egy egész délelőtt követte Gesztesit: „Ottjártunkkor Gesztesi reggel nyolc óra előtt néhány perccel jött ki az otthonából. Beült a fekete színű terepjárójába, és az utca elején található sarki vegyeskereskedésbe ment. A művész jókedvű volt és vidám. Annyira belefeledkezett a vásárlásba, hogy amikor megpillantotta a kijáratnál lévő hatalmas görögdinnyéket, elszólta magát. – Laci bácsi, friss a dinnye? – kérdezte az eladót Gesztesi. – Tegyen félre egyet, délután beszalad érte Niki.” Gesztesi Károly
A napilap ekkor felhívta a színészt, hogy megnyugtató választ találjanak arra a kérdésre: Gesztesi valóban a volt feleség vásárlási szokásaiba avatta be a boltost, vagy más Nikiről van szó? Ám a családapa mindössze annyit közölt: köszöni, jól van, magánéletéről azonban ennél többet nem kíván elárulni.

Több sem kellett a nyomozóvá avanzsált újságíróknak: tovább követték a színészt. Shrek magyar hangjaa boltos incidens után egy órával kisebbik fiával jött ki újra a házból, autóba ültek, és elhajtottak. Szomszédai szerint a jelenet teljesen mindennapos, hiszen a művész úr ismét együtt él a volt feleségével.
– Niki már be is költözött a házba a gyerekekkel, úgy fest, teljes a boldogság – árulkodott egyik szomszédjuk, hozzátéve: a házból esténként jókedvű beszélgetések zaja szűrődik ki, a pár és a gyerekek úgy élnek, mintha sosem lettek volna külön. (Nagyon nem is lehettek, hiszen Niki mindig is a szomszédban lakott és a gyerekek miatt is rendszeresen találkoztak…)
Gesztesiéknél tehát újra teljes a család. A kérdés már csak az, mennyire lehet jó a felmelegített bundáskenyér? De ez már legyen a régi-új szerelmesek gondja.
nana.hu